przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner

Dane kontaktowe

Chcesz kupić krzesła marki Nowy Styl, ale nie wiesz gdzie jest najbliższy sklep?
Szukasz najbliższego Ergo·Punktu marki Nowy Styl?
Masz pytanie o: cenę, produkt, wykończenia, przetarg?
Chcesz zostać naszym dystrybutorem?
Odszukaj swój REGION na mapie, kliknij wybrany i skontaktuj się z Twoim Opiekunem

Region 1:
Krzysztof Karaś,
tel. +48 13 437 6132,
e-mail: krzysztof.karas@nowystylgroup.com

Region 2:
Sławomir Kuliga,
tel. +48 13 437 6229,
e-mail: slawomir.kuliga@nowystylgroup.com

Region 3:
Anna Dubis,
tel. +48 13 437 6146
e-mail: anna.dubis@nowystylgroup.com

Region 4:
Wojciech Ślusarczyk,
tel. +48 13 437 6246
e-mail: wojciech.slusarczyk@nowystylgroup.com

Region 5:
Katarzyna Findysz-Turbak
tel. +48 13 437 6149
e-mail: katarzyna.turbak@nowystylgroup.com

Region 6:
Roksana Bobek
tel. +48 13 437 6119
e-mail: roksana.bobek@nowystylgroup.com

Region 7:
Renata Łapka
tel. +48 13 437 6218
e-mail: renata.lapka@nowystylgroup.com

Region 8:
Dariusz Chrobak
tel. +48 13 437 6232
e-mail: dariusz.chrobak@nowystylgroup.com

 

 

Osoba

Rola

GSM

TEL

e-mail

region

Krzysztof Karaś

Opiekun Klienta

510 005 473

+48 13 437 6132

krzysztof.karas@nowystylgroup.com

RE01

Sławomir Kuliga

Opiekun Klienta

510 005 576

+48 13 437 6229

slawomir.kuliga@nowystylgroup.com

RE02

Anna Dubis

Opiekun Klienta

510 005 168

+48 13 437 6146

anna.dubis@nowystylgroup.com

RE03

Wojciech Ślusarczyk

Opiekun Klienta

510 005 463

+48 13 437 6246

wojciech.slusarczyk@nowystylgroup.com

RE04

Ewelina Bochenek

Opiekun Klienta

510 005 466

+48 13 437 6149

ewelina.bochenek@nowystylgroup.com

RE05

Elżbieta Pawłowska

Opiekun Klienta

510 005 348

+48 13 437 6119

elzbieta.pawlowska@nowystylgroup.com

RE06

Renata Łapka

Opiekun Klienta

510 005 476

+48 13 437 6218

renata.lapka@nowystylgroup.com

RE07

           

Dariusz Drohobycki

Ekspert

510 005 461

brak

dariusz.drohobycki@nowystylgroup.com

RE01; RE07

Marcin Dąbrowski

Ekspert

510 005 469

brak

marcin.dabrowski@nowystylgroup.com

RE02; RE03

Tomasz Pawłowski

Ekspert

510 005 464

brak

tomasz.pawlowski@nowystylgroup.com

RE04; RE05

Agnieszka Jaworska

Ekspert

510 005 500

brak

agnieszka.jaworska@nowystylgroup.com

RE06

 

 

         

Dariusz Chrobak

Doradca ds. Wycen 

510 005 467

+48 13 437 6232

dariusz.chrobak@nowystylgroup.com

cała Polska

 

 

 

Chcesz skontaktować się z Działem Marketingu marki Nowy Styl?

Dział Marketingu
Warszawska 15
32-086 Węgrzce
tel.+48 510 005 483


Katarzyna Kozakiewicz
Specjalista ds. marketingu
tel. +48 510 005 483
e-mail: katarzyna.kozakiewicz@nowystylgroup.com

Szukasz adresu do korespondencji? Szukasz danych do faktury?

Siedziba Nowy Styl Sp. z o.o.
ul. Pużaka 49, 38-400 Krosno
tel: +48 13 43 76 100 
fax. +48 13 43 62 226
email: info@nowystylgroup.com

​NIP 684-000-93-02
Kapitał zakładowy 51 550 PLN

Dział Sprzedaży Krajowej
ul. Fabryczna 8
38-200 Jasło
tel. +48 13 43 76 100

Dział Marketingu
Warszawska 15
32-086 Węgrzce
tel. +48 510 005 483

DRUKUJ