przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner
18 10/2017

Furnishow 26-28.10.2017

 
Przyjazny klimat do rozmów biznesowych, nowe modele krzeseł gotowe do testowania oraz wykłady eksperckie z zakresu ergonomii - to propozycje marki Nowy Styl dla gości targów Furnishow. Do zobaczenia w Warszawie już 26 października!
 
 
 
FURNISHOW  w Warszawie to nowe wydarzenie targowe w polskiej branży wyposażenia wnętrz. Nowoczesna formuła targów sprawia, że są doskonałym miejscem spotkań i inspiracji zarówno dla profesjonalistów, jak i indywidualnych klientów.
 
Podczas Furnishow pokażemy mnóstwo premier, w szczególności krzeseł biurowych. Jednym z nich będzie @-SENSE - elegancki ergonomiczny fotel, przeznaczony dla świadomych klientów, poszukujących komfortu i bezpieczeństwa, ale przykładających też dużą wagę do designu i estetyki wykonania.
Mamy nadzieję, że jego zalety przetestują i docenią nasi partnerzy biznesowi, dzięki czemu nowe rozwiązania już niebawem będą dostępne w salonach w całej Polsce.
 
Będziemy też obecni podczas oficjalnych wydarzeniach konferencyjnych targów. Jak powinno wyglądać miejsce pracy oddziałujące na komfort pracownika? Jaka jest różnica między wellbeingiem i wellnesem?  Jakie rozwiązania wprowadzać do aranżacji biurowych, by pozytywnie wpływać na zdrowie i satysfakcję pracowników? Na te pytania odpowiedzą Ewelina Solecka, psycholog organizacji, oraz Anna Dziadkowiec, socjolog, z Działu Badań Konsultingu i Przestrzeni Pracy podczas wykładu „Ergonomia krzesła to za mało. Jak od ergonomii krzeseł przechodzimy do wellbeingu w biurze i wellness w życiu” w czwartek 26.10 o godz.11:00.
 
 
 
Do zobaczenia na targach!
Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW
26-28.10.2017
Centrum EXPO XXI Warszawa
ul. Prądzyńskiego 12/14
 
http://www.furnishow.pl
Poprzedni Następny
POWRÓT DO LISTY AKTUALNOŚCI
DRUKUJ