przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner
21 08/2017

Barbie i Hot Wheels – krzesła marzeń dla dziewcząt i chłopców!

Na rozpoczęcie nowego roku szkolnego przygotowaliśmy dla najmłodszych uczniów prawdziwą gratkę – wyjątkowe krzesła Ministyle ze wzorami Barbie i Hot Wheels. Uwielbiane przez najmłodszych motywy sprawią, że nauka i zabawa będą przyjemniejsze, a dziecięcy pokój atrakcyjnie urządzony.

Hot Wheels – baw się odjazdowo!
Odrabianie lekcji, zabawa z przyjaciółmi, ulubiony sport, gry komputerowe, odkrywanie świata i zdobywanie wiedzy w Internecie. Cokolwiek robią chłopcy – bawią się przy tym odjazdowo. Nasze krzesła Ministyle wspierają fanów Hot Wheels w codziennej nauce i zabawie. Kolorowe i dynamiczne wzory z oryginalnym motywem Hot Wheels od Mattel to motywacja do podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań.


Barbie – możesz być kim chcesz

Fantazja, przyjaźń, radość, nieograniczone możliwości i świat pełen pięknych inspiracji. Dziewczyny są wyjątkowe i mają swój własny styl. Krzesła Ministyle towarzyszą fankom Barbie w codziennej nauce i zabawie. Kolorowe i modne wzory z oryginalnym motywem Barbie od Mattel to doskonała inspiracja do realizacji największych marzeń.
Odjazdowa zabawa i … zdrowie!


Krzesła Ministyle to sprawdzona inwestycja w komfort i zdrowie dziecka. Obrotowe krzesło z tapicerowanym siedziskiem i profilowanym tapicerowanym oparciem posiada regulację wysokości siedziska i oparcia, a także odległości oparcia od siedziska, co wspiera zapewnienie dziecku zdrowej postawy. Do krzeseł Ministyle mogą być również zamontowane stałe podłokietniki.
Dla pełnej funkcjonalności, podstawa krzesła jest wyposażona w kółka do powierzchni dywanowych lub miękkie kółka, nierysujące powierzchni twardych.


W salonach oraz sklepach internetowych naszych dystrybutorów, dostępnych jest aktualnie 7 wzorów tapicerek z motywami Hot Wheels i Barbie. Do każdej tapicerki istnieje możliwość dobrania białych lub czarnych wykończeń (zarówno elementów z tworzyw sztucznych, jak i metalowych).
Krzesło przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6–9 lat, do ok. 130 cm wzrostu i 45 kg wagi. Można je zamówić w sklepach internetowych lub zakupić bezpośrednio w salonach meblowych w całej Polsce. Ich lista jest dostępna na stronie www.nowystyl.pl/krzeslamarzen
 

Poprzedni Następny
POWRÓT DO LISTY AKTUALNOŚCI
DRUKUJ