przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner
02 12/2016

Nowoczesny design, a ergonomia wygody.

Lata 60 XX wieku zapoczątkowały kierunek w sztukach plastycznych, który obecnie bardzo mocno zakorzenił się w designie oraz szeroko pojętym projektowaniu. Mowa oczywiście o minimaliźmie, czyli prostych bryłach, jednolitych płaszczyznach, harmonii oraz symetrii. Projektanci oraz użytkownicy, zakochani w prostocie, tworzą przestrzenie oraz aranżacje z użyciem mebli wpisujących się w ascetyczną stylistykę, która czasami sprawia, że stajemy przed pytaniem ładne czy wygodne?
 
Dusze artystyczne wybiorą to co ładne, techniczne postawią na wygodę i ergonomię. XXI wiek pozwala spojrzeć na problem nieco szerzej. Czy to, co jest ładne musi być nieergonomiczne? Dzisiaj jesteśmy w stanie odpowiedzieć - Niekoniecznie! Oczywiście, ergonomia wymaga pewnych poświęceń, podobnie jak ładny design, niemniej jednak idąc w myśl słów holenderskiego filozofa „dla chcącego nie ma nic trudnego”. Marka Nowy Styl posiada w swojej ofercie ergonomiczne krzesła, które dzięki nowoczesnemu wyglądowi i użytym materiałom zapewniają nie tylko komfort pracy, ale i wpasowują się do nowoczesnych wnętrz.
 
@_Motion

 

Taktik


 
Intrata
 
 
Aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na oczekiwania rynku przygotowaliśmy kolejne krzesło, które przedstawimy Państwu na przełomie 2016/2017 roku. Zmysłowy powiew świeżości już wkrótce!

 

Poprzedni Następny
POWRÓT DO LISTY AKTUALNOŚCI
DRUKUJ