przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner
12 04/2019

Wielozadaniowe LOCO II poleca się na każdą okazję

Konferencje, koncerty, wystawy, pokazy filmowe, a może negocjacje biznesowe? Nasze krzesło LOCO II to doskonałe rozwiązanie dla miejsc prowadzących różnorodną działalność. Takich jak łódzkie centrum Templum, do którego dostarczyliśmy ich setkę.

Z punktu widzenia osób zarządzających centrum eventowym Templum w Łodzi istotne było, aby krzesła, które trafią na wyposażenie obiektu, spełniały kilka warunków:
Uniwersalna funkcja oraz wygląd – przy zróżnicowanej działalności – od wernisaży i pokazów filmowych, poprzez konferencje, aż po spotkania biznesowe w mniejszym gronie, a nawet ceremonie ślubne – produkty musiały pasować do każdej okazji, zarówno pod kątem wygody (dłuższy lub krótszy czas siedzenia) jak i wyglądu (od mniej formalnych wydarzeń, po uroczystości).Ze względu na szerokie, komfortowe siedzisko i ergonomicznie wyprofilowane oparcie, a także ponadczasową estetykę, krzesło LOCO II doskonale sprawdza się w każdych okolicznościach.

Wytrzymałość – regularne zmiany aranżacji wnętrz pod kątem różnych wydarzeń, częste użytowanie oraz duża rotacja gości narażają krzesła na różnego rodzaju uszkodzenia. W przypadku LOCO II chromowana rama oraz siedzisko i oparcie wykonane z wysokogatunkowych tkanin doskonale wytrzymują trudy intensywnej eksploatacji.
Oszczędność miejsca – w kalendarzu imprez zdarzają się albo wydarzenia, podczas których trzeba ustawić jak najwięcej krzeseł, albo te, kiedy nie są one w ogóle potrzebne. W pierwszym przypadku wielką zaletą LOCO II jest opcja łącznia ich w regularne rzędy, co automatycznie powiększa liczbę miejsc siedzących. Zaś w drugim, istotna jest możliwość składowania krzeseł w stosach, co oszczędza przestrzeń magazynowania aż czterokrotnie! Z setką tak wielozadaniowych krzeseł jak LOCO II organizatorzy imprez w Templum są spokojni, że zapewnią uczestnikom każdego eventu największy komfort, a klientom najwyższą jakość usług.

Następny
POWRÓT DO LISTY AKTUALNOŚCI
DRUKUJ