przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner

Historia

 

1992

28 maja bracia Adam i Jerzy Krzanowscy zakładają firmę produkującą krzesła. Henry Stern, do którego należy firma Whyte, udziela wsparcia początkującym przedsiębiorcom. Inspiruje braci Krzanowskich do otwarcia własnej fabryki krzeseł i pomaga w nawiązywaniu kontaktów z dostawcami. Powstają pierwsze krzesła. Zatrudniamy 7 pracowników i produkujemy 3 modele krzeseł. Adam Krzanowski rozwozi krzesła do dystrybutorów czerwonym Polonezem.

 

1993

W naszej ofercie jest już 7 modeli, a firma zatrudnia ponad 100 pracowników. Nadchodzi czas przeprowadzki. Wybór pada na halę krośnieńskiego lotniska. „Ta hala wystarczy nam na wiele lat. Będziemy tu pięknie rozwijali produkcję.” - mówi Howard Stern. Wkrótce hala okazuje się za mała.

 

1995

Jesteśmy gotowi, by naszą ofertę zaprezentować międzynarodowej publiczności. Na targach w Moskwie pokazujemy 25 modeli krzeseł.

 

1996

Targi Orgatec to jedne z najbardziej prestiżowych targów branży meblowej. W Kolonii swoje rozwiązania prezentują firmy z kilku sektorów, których oferta wiąże się z przestrzenią biurową. Nowy Styl po raz pierwszy prezentuje swoją ofertę wśród wystawców. Od tej pory jesteśmy stałymi wystawcami targów Orgatec.

 

 

1996

Pojawia się gwiezdna rodzina foteli: Nova, Star, Galaxy. To pierwsze fotele zaprojektowane w całości przez Nowy Styl. Odnoszą ogromny sukces rynkowy.

 

2000

XX wiek kończymy spektakularnie, sprzedając milionowe krzesło. W naszej firmie pracuje już tak wiele osób, że nie możemy zorganizować wspólnego Sylwestra, więc na specjalny noworoczny bal zapraszamy dzieci z pobliskich domów dziecka. W prezencie przynosimy krzesła do pracowni komputerowych. Wkrótce bale stają się kolejną tradycją firmy.

 

2002

Zatrudniamy już 4000 osób, a nasze hale produkcyjne liczą łącznie 170 000 m2. W październiku jedną z tych hal opuszcza nasze dwudziestomilionowe krzesło. Dlatego Jerzy Krzanowski powołuje Fundację im. Janusza Korczaka; dzięki niej możemy wspierać rozwój młodych i zdolnych osób z Podkarpacia.

 

 

2004

Realizujemy kontrakt na dostarczenie 50 000 krzeseł ISO, które wyposażają obiekty Igrzysk Olimpijskich w Atenach.

 
 

2006

Po raz pierwszy nagradzamy naszych najlepszych partnerów, przyznając 50 z nich tytuł Złotego Partnera i 50 tytuł Srebrnego Partnera.

 

2007

Zatrudniamy 7 000 osób w 8 krajach. Krośnieńską fabrykę opuszcza diamentowy fotel numer 50 000 000. Sprzedany podczas aukcji, pozwala spełnić dziecięce marzenia. Nasze krzesło z numerem pięćdziesiąt milionów jest wyjątkowe nie tylko ze względu na liczbę. Ozdobione kryształami Svarowskiego, zostaje sprzedane na aukcji. Dzięki kwocie, którą zaoferował wygrany oraz loterii fotela 50 000 001, wspólnie spełniamy 15 dziecięcych marzeń.

 

2008

Nasi Partnerzy sprzedali już łącznie 60 milionów krzeseł. Po raz pierwszy wręczamy Platynowe Płyty; podczas trzeciej edycji programu lojalnościowego nagradzamy nimi Złotych Partnerów z kolejnych minionych lat. Od tego momentu status Platynowego Partnera staje się obiektem pożądania dystrybutorów.

 

 

2009

Portfolio marki Nowy Styl zasila linia Intrata – kompleksowe rozwiązanie biurowe, które pozwala na wyposażenie całego biura w spójnym stylu, dając możliwość ponad 760 konfiguracji krzeseł i foteli.

 

2010

Podczas targów w Kolonii prezentujemy sposób, w jaki traktujemy naszą działalność i ofertę. Promujemy ideę fresh thinking – świeżość myślenia, elastyczność i funkcjonalność w rozwoju naszych produktów. Nowa koncepcja rozkwita na naszym stoisku symbolicznym drzewem, które od teraz staje się jedną z naszych elementów graficznych.

 

 

2011

Dostarczamy krzesła na Szczyt G20 w Cannes.

 
 

2011

Mała rodzinna firma zmieniła się. Produkujemy już 8 milionów krzeseł rocznie w fabrykach o powierzchni 210 000 m2. Nasze meble znajdują w biurach i domach ludzi na całym świecie. Każdego dnia w biurach, kawiarniach, restauracjach i na stadionach, na krzesłach wyprodukowanych przez Grupę, zasiadają tysiące ludzi.

 

2012

Obchodzimy 20. lecie działalności. W tym czasie z małej rodzinnej firmy Grupa Nowy Styl zmieniła się w globalnego gracza, jednego z czołowych liderów produkcji krzeseł i mebli biurowych.

 

 

 

2013

Grupa Nowy Styl po raz kolejny znalazła się w ścisłej czołówce opublikowanego na początku czerwca rankingu 100 największych producentów mebli biurowych w Europie.

 

2014

Skończyliśmy budowę jednej z najnowocześniejszych i największych fabryk mebli w Europie. Zastosowanie najnowocześniejszych w skali światowej technologii przynosi skrócenie czasu realizacji zamówienia, customizowanie produkcji, a także poprawę jakości naszych wyrobów.

 

 

 

2015

Z powodzeniem prowadzimy jedną z naszych największych akcji ergonomicznych „Zmień Krzesło”. Nasza sieć ergo-punktów stale się rozrasta.

 

 

   

 


DRUKUJ