przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner
12 09/2018

Krzesła Cafe: domowe ciepło w kawiarni lub w biurze

Estetyczne, trwałe i łatwe w czyszczeniu – takich krzeseł poszukujemy do kawiarni lub biurowej jadalni. Linia krzeseł Cafe łączy w sobie wszystkie te cechy, a dodatkowo wprowadza do wnętrza domowy klimat, dzięki któremu poczujesz się w nim jak w swojej kuchni.

Przykuwającą uwagę cechą krzeseł Cafe są drewniane nogi, które kojarzą się z naturalnym ciepłem. Wyróżnikiem laminowanego lub wykonanego z drewna oparcia są natomiast intrygujące frezy, podkreślające designerski charakter linii. Z kolei uniwersalny kształt oraz szeroka gama kolorystyczna zarówno oparć, jak i nóg, sprawia że krzesła będą idealnie pasować do każdego pomieszczenia, a nawet staną się jego elementem rozpoznawczym.

Zapoznaj się z pełną ofertą linii Cafe i znajdź krzesła odpowiednie dla ciebie.

Jeśli szukacie wygodnych a zarazem ładnych krzeseł do jadalni, kuchni albo kawiarni to linia Cafe jest strzałem w dziesiątkę.
Drewniane nogi tworzą oryginalny i wyjątkowy klimat. Co go wyróżnia? Szeroki wybór konfiguracji wzornictwa frez na oparciu, siedzisko tapicerowane filcem, połączenie drewna z laminatem, duży wybór kolorystyczny oraz wyjątkowy design. Jego uniwersalny kształt sprawi, że krzesło zdobywa aprobatę w coraz szerszej grupie odbiorców. Poznaj naszą pełną ofertę.
 

Poprzedni Następny
POWRÓT DO LISTY INSPIRACJI
DRUKUJ