przyjazne krzesła do każdego wnętrza Partner

Sedia Natura

 

Panda, Orso i Gatto

Sedia Natura to nowa linia krzeseł marki Nowy Styl. Linię tworzą trzy modele krzeseł obrotowych z motywami zagrożonych gatunków zwierząt – Panda, Orso i Gatto. Linia Sedia Natura powstała dla miłośników przyrody, którzy cenią sobie harmonię domowego stanowiska pracy. Uniwersalne wzornictwo i jasna paleta barw doskonale komponują się z naturalnymi elementami wyposażenia wnętrz: drewnem czy bambusem. Sedia Natura przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych użytkowników. 5 zł dochodu z każdego produktu z linii Sedia Natura wspiera Magurski Park Narodowy w działaniach na rzecz ochrony zagrożonych gatunków.

Więcej

Magurski Park Narodowy

Grupa Nowy Styl powstała na Podkarpaciu i temu regionowi zawdzięcza swój rozwój. Sukces daje nam poczucie odpowiedzialności za otoczenie społeczne i przyrodnicze tego regionu. Wraz z wypuszczeniem na rynek linii Sedia Natura zaangażowaliśmy w działania na rzecz Magurskiego Parku Narodowego - jednego z najmłodszych i najpiękniejszych w Polsce. 5 zł dochodu z każdego produktu z linii Sedia Natura wspiera Magurski Park Narodowy w działaniach na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. Ale to nie wszystko. Zaangażowaliśmy się również w promocję Parku Magurskiego. Zależy nam by turyści przyjechali do Magury i na własne oczy przekonali się, jakie klejnoty kryje Podkarpacie.

Więcej

Działania Promocyjne

Produktom z linii Sedia Natura towarzyszą różne działania promocyjne. Na początek zapraszamy na fanpage marki Nowy Styl. Tam uruchomiliśmy grę z uroczą Panda, pociesznym Orso i zwinnym Gatto.

Więcej

 

 


DRUKUJ